Wysyłkę zamówionych towarów realizujemy za pośrednictwem naszych partnerów na terenie Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. Dobór przewoźnika uzależniony jest od parametrów, tj. wagi i wymiarów przesyłki:

Kurier DPD

Przesyłki do 50 kg (w tym przesyłki zagraniczne)

Kurier DHL

Przesyłki do 30 kg

Kurier SUUS

Przesyłki wielkogabarytowe półpaletowe

Kurier Geis

Przesyłki wielkogabarytowe wysyłane na paletach i półpaletach

Kurier Raben

Zagraniczne przesyłki wielkogabrytowe paletowe

Koszty dostawy

Koszty dostawy obliczane są na podstawie wartości koszyka:

  • Zamówienia do 500 zł – 19,90 zł
  • Zamówienia powyżej 500 zł – wysyłka gratis

Przesyłki ponadgabarytowe oraz asortyment wymagający transportu własnego – wyceniany i realizowany indywidualnie.

Przesyłka kurierska – przedpłata i pobranie

Po dokonaniu przedpłaty Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres. W przypadku wyboru płatności przy odbiorze (za pobraniem) należność za towar należy uiścić przy jego dostawie. Maksymalna wartość zamówienia za pobraniem to 15 000 zł brutto.

Termin dostawy

Standardowy czas dostawy to 3 dni, jednak maksymalnie może się przedłużyć do 30 dni. Czas dostawy ustalony jest w sposób indywidualny w zależności od dostępności i ilości zamówionych towarów oraz informacji zawartej na karcie produktu. W przypadku chwilowego braku towaru na magazynie poinformujemy Cię o ewentualnym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia.

Dostawy odbywają się w dni robocze (od poniedziałku do piątku). W dni wolne od pracy oraz weekendy nie są realizowane. Przesyłki docierają najczęściej następnego dnia po nadaniu.

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru towaru. Zamówione produkty możesz odebrać osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu dostępności i terminu w siedzibie naszego sklepu pod adresem:

MAUFER SP. Z O.O.
ul. Tarnowska 139
33-300 Nowy Sącz

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 16.00 oraz w soboty od 7.00 do 12.00. Już teraz skontaktuj się z nami KONTAKT