Maufer – Moc w maszynach

Maufer to miejsce, w którym na pierwszym miejscu stawiamy wiedzę, doświadczenie, entuzjazm oraz zaangażowanie. Najważniejsi dla na są ludzie – zapewnienie stabilności i poczucia bezpieczeństwo zarówno naszym klientom i kontrahentom, jak i pracownikom.

Misją Maufer jest zapewnienie stabilności i ciągłości pracy firm naszych klientów, dlatego koncentrujemy nasze działania na oferowaniu sprawdzonych i dostępnych produktów. Budujemy uczciwe relacje biznesowe, dzieląc się wiedzą i wspierając klientów na każdym etapie współpracy.

To właśnie te czynniki napędzają nas do działania, dzięki czemu przyczyniamy się do kolejnych sukcesów naszych partnerów, pomagamy im rosnąć i wznosić się na wyższe poziomy biznesu zgodnie z wypracowaną przez nas wizją:

Chcemy, aby Maufer stał się kluczowym partnerem w rozwoju biznesów naszych klientów w Polsce, poprzez profesjonalną sprzedaż, fachowe doradztwo i szerokie portfolio sprawdzonych produktów.

Sklep internetowy ze sprzętem budowlanym - maufer.pl

Maufer.pl sklep internetowy ze sprzętem budowlanym, sprzętem ogrodowym, maszynami stolarskimi i maszynami przemysłowymi

Sklep Maufer.pl to miejsce, w którym otrzymasz profesjonalną poradę ekspertów w zakresie:

  • sprzętu budowlanego – zagęszczarki, miniwozidła, przecinarki do betonu, generatory prądu, wibratory do betonu, urządzenia pomiarowe – lasery krzyżowe i niwelatory laserowe,
  • maszyn budowlanych – koparki Sany, ładowarki, wozidła,
  • maszyn stolarskich – strugarko-grubościówki, wyrówniarki, okleiniarki, piły formatowe, ukośnice, tokarki, szlifierki do drewna
  • maszyn leśnych – łuparki, piło-łuparki, rębaki, rozdrabniacze do drewna
  • sprzętu do ogrodu – kosiarki, traktorki ogrodowe, pilarki łańcuchowe, zamiatarki, kosy spalinowe, glebogryzarki, nożyce do żywopłotu, pompy ogrodowe
  • narzędzi brukarskich – chwytaki, młotki, gilotyny do kostki, wózki brukarskie, układarki, imaki, wyważarki
  • techniki diamentowej – wiertła koronowe, tarcze,
  • maszyn przemysłowych – wiertarki magnetyczne, ukosowarki do blach i rur, giętarki, zaginarki, nożyce do blachy, prasy warsztatowe.

W naszej ofercie znajdziesz sprawdzonych i uznanych producentów w branży takich jak: Sany, Stihl, Wacker Neuson, Enar, Husqvarna Construction, Bomag, Weber, Fogo, Probst, Promotech, Holzmann, Zipper, Cedrus, Jazon, Bamato, Mimal, Nivel System.