Z myślą o rozwoju Twojego biznesu oferujemy usługi leasingu maszyn. Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy dobiorą dla Ciebie najlepszą ofertę leasingu! Jak skorzystać z leasingu? Przeczytaj poniżej jak wygląda cały proces!

Jak to działa?

 1. Kontakt: Skontaktuj się z nami, a my zainicjujemy proces leasingu. Potrzebujemy od Ciebie kilku podstawowych informacji, między innymi:
  • Dane firmy
  • Dane kontaktowe – adres e-mail oraz numer telefonu
  • Wysokość wpłaty własnej (10%, 20 %, 30%, 40%, 45%)
  • Okres leasingu: 12-18-24-30-36-48-60 miesięcy
  • Produkty
 2. Decyzja Od Ręki: Bank przekazuje decyzję błyskawicznie – do 15 minut! Maksymalny czas oczekiwania na decyzję wynosi około 1 dnia roboczego.
 3. Umowa i Dostawa: Na maila otrzymasz umowę, a telefon jest potrzebny do uzyskania indywidualnego kodu otwierającego wstępną umowę.
 4. Opieka i Wyjaśnienia: Nasz opiekun jest do Twojej dyspozycji, gotów odpowiedzieć na pytania, wyjaśnić warunki umowy, czy przedstawić korzyści związane z opcją wykupu.

Dlaczego Leasing?

 1. Błyskawiczna Decyzja: Decyzje podejmowane są od ręki, a maksymalny czas oczekiwania na werdykt to zaledwie 1 dzień. Dzięki temu możesz szybko i sprawnie zrealizować swoje plany inwestycyjne.
 2. Prosty Proces: Nie musisz męczyć się z długotrwałymi procedurami i wypełnianiem wniosku. Podaj nam odpowiednie dane, a przeprowadzimy symulację zgodną z Twoimi wymaganiami.
 3. Indywidualne Podejście: Jesteśmy cały czas dostępni. Skontaktuj się z nami, a wyjaśnimy warunki umowy, przedstawimy informacje o wykupie oraz odpowiemy na Twoje pytania. Wszystko po to, abyś czuł się pewnie i komfortowo podczas całego procesu.
Jesteś zainteresowany leasingiem maszyn? Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy warunki!

Najczęściej zadawane pytania

Leasing przyznawany jest od minimalnej wartości koszyka 1000 zł.

Nie. Każdy sfinansowany sprzęt objęty jest polisą majątkową. Jej wartość wliczona jest w ratę leasingu, więc nie musisz spodziewać się żadnych dodatkowych kosztów.

Najpierw skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy symulację leasingu. Jeżeli zaakceptujesz warunki to są cztery możliwości.

 1. Możesz podpisać umowę podpisem kwalifikowanym przez Internet.
 2. Umowa może zostać wysłana kurierem na wskazany adres.
 3. Umowę możesz podpisać w naszym punkcie sprzedaży w Nowym Sączu.
 4. Umowa może także zostać podpisana w dowolnym oddziale PKO Leasing.

Finansowanie można otrzymać na każdy sprzęt z naszego sklepu internetowego. Jedynym warunkiem jest minimalna wartość sprzętu, czyli 1000 zł.

Zadzwoń do nas!

Wyślij wiadomość