Minikoparki i koparki Rzeszów - profesjonalna obsługa w Maufer

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży maszyn budowlanych. Specjalizujemy się w sprzedaży, wynajmie oraz serwisie maszyn budowlanych. Dotychczasową działalność prowadziliśmy na obszarze Nowego Sącza, skąd obsługujemy zarówno klientów lokalnych, jak i klientów z całego kraju. Rosnąca baza naszych klientów - duża sprzedaż i wysyłka maszyn na terenie całej Polski, popchnęła nas do decyzji o rozszerzeniu działalności firmy. Z myślą o wielu naszych Klientach w województwie podkarpackim, otworzyliśmy nowy oddział na tym terenie. Oferujemy minikoparki i koparki w Rzeszowie i okolicach oraz inne maszyny budowlane. Wszystko dla jak najlepszej dostępności oraz szybkiej dostawie maszyn. Warto dodać, że oddział w Rzeszowie to autoryzowany punkt sprzedaży koparek Sany.

Dlaczego warto wybrać Maufer? Nasza firma to nie tylko sprzedaż maszyn budowlanych, ale również kompleksowa obsługa klienta. Nasi specjaliści na Podkarpaciu pomogą Ci w wyborze odpowiedniego sprzętu, dostosowanego do charakterystyki Twojego projektu i potrzeb firmy. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną opiekę posprzedażową, gwarantując Ci pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. W Maufer stawiamy na profesjonalizm, jakość oraz satysfakcję naszych klientów. Nasza oferta jest skierowana zarówno do indywidualnych klientów, jak i firm budowlanych, które poszukują niezawodnych i efektywnych maszyn do realizacji swoich projektów.

▶ Skontaktuj się ze specjalistą z Rzeszowa, Jakubem: 602337655

Gdzie kupić koparki i sprzęt budowlany w Rzeszowie?

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem koparek, minikoparek lub innego sprzętu budowlanego w Rzeszowie, Maufer to Twoja odpowiedź! Nasza firma oferuje szeroki wybór nowych maszyn budowlanych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta zakupu sprzętu budowlanego w oddziale Maufer Rzeszów obejmuje:

Koparki Sany dostępne już na Podkarpaciu!

Jednym z głównych filarów oferty Maufer w oddziale w Rzeszowie są minikoparki oraz koparki marki SANY. To globalny lider w produkcji maszyn budowlanych, a Maufer jest dumny, że może dostarczać ich produkty klientom w Polsce. Minikoparki i koparki SANY charakteryzują się nie tylko solidnością, ale także wydajnością, co czyni je idealnymi narzędziami do prac budowlanych w różnych warunkach. Maufer jako autoryzowany dealer Sany dostarcza produkty objęte gwarancją 5 letnią lub do 10 000 mth.

Gwarancja maszyn Sany na poziomie

Jednym z najważniejszych punktów sprzedaży sprzętu budowlanego marki SANY od Maufer jest długa gwarancja. Każda maszyna dostarczana przez Maufer ma gwarancję wynoszącą 5 lat lub 10 000 mth, co daje klientom pewność, że są chronieni przed ewentualnymi usterkami czy awariami. To zobowiązanie do niezawodności jest zdecydowanie jednym z atutów firmy Maufer.

Serwis koparek Sany w Maufer Rzeszów

Oferujemy również autoryzowany serwis minikoparek i koparek Sany, realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Dokonujemy niezbędnych napraw oraz przeglądów z użyciem oryginalnych części.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, gdzie kupić koparki i sprzęt budowlany w Rzeszowie, skontaktuj się z nami! Dowiesz się więcej o naszej ofercie oraz pomożemy Ci znaleźć rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania i przyczynią się do sukcesu w Twojej codziennej pracy.

Postaw na minikoparki i koparki Sany – nowoczesne, niezawodne maszyny, które stanowią klucz do efektywnego prowadzenia prac budowlanych.

Informacje kontaktowe