black week 2021 w maufer

W tym roku Maufer dołącza do akcji Black Friday! Ale… rozszerzamy promocję i specjalnie dla Was wydłużamy ją o ponad tydzień. Zatem, ogłaszamy Black Week 2021 w Maufer!

Akcję promocyjną rozpoczynamy już 17 listopada o godzinie 9:00, a kończymy w poniedziałek 29 listopada (godzina 23:59:59), znany wszystkim szerzej jako Cyber Monday. Oznacza to pełne 13 dni zakupów. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę – w tym obniżone ceny bestsellerów, a także kody rabatowe.*
*Regulamin akcji dostępny w załączniku na dole strony.

Szaleństwo zakupów w 2021 roku obejmie jak zwykle sprzęt RTV i AGD, ubrania, elektronikę w tym smartfony, tablety i laptopy, czy biżuterię. W sklepie internetowym Maufer specjalnie dla Was odpalamy Czarny Piątek już w najbliższą środę 17 listopada pod hasłem Black Week 2021 w Maufer. Jakie produkty kupisz taniej, jakich rabatów się spodziewać? Przygotowaliśmy Mega Oferty – niektóre produkty będzie można upolować aż o 20% taniej!

Akcja Black Week 2021 w Maufer to jedyna taka okazja w roku, aby upolować między innymi sprzęt budowlany w tak atrakcyjnych cenach. Nie odkładaj zakupu maszyny do wiosny, tylko już teraz przygotuj swoją firmę na nowy sezon! To także idealny na czas na zakup prezentów świątecznych, prezentów mikołajkowych dla budowlańca, stolarza, miłośnika maszyn budowlanych. Zakupy w czasie trwania Black Week to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy!

+48 888 877 000
+48 535 378 551
ikona-kontaktu
kontakt@maufer.pl


Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.00 oraz w soboty od 7.00 do 12.00.

ikona-miejsca

 

MAUFER SP. Z O.O.
UL. TARNOWSKA 139, 33-300 NOWY SĄCZ

 

Już teraz zapisz się do Newslettera Maufer i otrzymuj informacje o promocyjnych ofertach jako pierwszy!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Black Friday 2021 na całym świecie w tym w Polsce przypada na 26 listopada. Szaleństwo zakupów rozpocznie się już kilka minut po północy i potrwa do końca dnia. Warto śledzić promocje w sklepach, gdyż niekiedy pojawiają się kilka dni wcześniej, bądź tylko dla wąskiego grona klientów. W sklepie internetowym Maufer lista produktów objętych promocją ukaże się już w środę 17 listopada kilka minut po godzinie 9:00. Już wtedy będzie można zakupić sprzęt budowlany w najniższych cenach na rynku!

Black Friday, czyli Czarny Piątek to pierwsza forma szaleństwa zakupów, które znane jest już od przeszło kilkunastu lat. Początkowo dotyczył tylko jednego dnia, czyli piątku po Święcie Dziękczynienia i odbywał się tylko w sklepach stacjonarnych. Wraz z rozwojem e-commerce oraz upowszechnieniem zakupów online, strategia sprzedawców zaczęła się zmieniać. Na początku wymyślono Cyber Monday, wolno tłumacząc na polski – Cybernetyczny Poniedziałek. Miało to na celu przyciągnięcie klientów kolejnymi rabatami w poniedziałek następujący po Black Week. Jednak niektóre sklepy oferowały cały weekend zakupów, czyli Black Weekend. Jeszcze inni poszli dalej i wydłużali promocję o cały tydzień (od poniedziałku poprzedzającego Czarny Piątek), komunikując akcję jako Black Week. Powstało także Black Weeks – obejmujący 2 - 3 tygodnie listopada oraz Black Month, jako cały miesiąc promocji.

Black Friday wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Jego historia jest związana z amerykańskim kalendarzem. Co roku, Amerykanie w ostatni czwartek listopada obchodzą Święto Dziękczynienia. To czas spędzany w gronie rodziny przy uroczystej kolacji, a także dzień wolny od pracy. Wielu Amerykanów przedłuża sobie weekend do 4 dni, biorąc dzień wolnego w piątek. Sprzedawcy upatrzyli w tym okazje do przyciągnięcia na zakupy większej liczby osób, ponieważ większość społeczeństwa miała dzień wolny, mogli go wykorzystać na wydawaniu pieniędzy w sklepach. I tak oto narodziło się największe święto wyprzedaży – Black Friday.